Logo

SE PRODAVA EKSTRA AUDI A 4

Број на оглас: 3334450 | Објавен на: 14.02.2020, 18:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 134 kw / 182 ks

Цена: 3.599 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDITO 2.0 tdi E NA ANGLISKI TABLICI SO DESEN VOLAN, EKSTRA SOCUVANO SO EKSTRA CENA, FUL OPREMA, BEZ NEDOSTATOCI, VREDI DA SE POGLEDNE !!! VE OCEKUVAME !!!

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 dragi

Потврден огласувач