Logo

Huawei, OnePlus, Samsung, LG, Lenovo Mobilni telefoni novi

Број на оглас: 3334463 | Објавен на: 22.02.2020, 12:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Mate 20 Pro

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 9.900 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам нови мобилни телефони

Huawei Mate 20 Pro Black 8GB 128GB - 26900,00

Lenovo Z5 Pro Black 6GB 64GB - 9900,00

Samsung Galaxy A70 nov so A1 garancija 24m. 6GB 128GB 17900,00

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ЕD

Потврден огласувач