Logo

GUMEN CAMEC HONDA 20 KS =NOV=

Број на оглас: 3334489 | Објавен на: 11.12.2019, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Гумени бродови

Вид на оглас: Се продава


CAMECOT E NOV NEUPOTREBUVAN
DOBIEN KAKO NAGRADA OD MAKPETROL VERNA
SO MOTOR I PRIKOLKA
620000 PRODAZNA CENA VO MAKPETROL
SE PRODAVA 9000 EU

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 miki

Потврден огласувач