Logo

ЕЛЕМЕНТИ ЗА ДЕТСКА СОБА - ПОВОЛНО!!!

Број на оглас: 3335128 | Објавен на: 15.02.2020, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат елементи за детска соба
добро сочувани
- Кревет (2м х 0,9м) со фиока голема под креветот - без душек - 3500, 00 
- Шкаф/ормар голем (2,1м х 1м х 0,6м) - 6000,00
- Шкаф/ормар со полици и фиоки (2,1м х 0,4м х 0,4м) - 3000,00 
- Работно биро (0,76м х 1м х 0,6м) со полица за тастатура на извлекување - 3000,00
- 2 х полица (1м х 0,3м) со естетски држачи - 2 х 1000,00 
ЦЕНИТЕ НЕ СЕ ФИКСНИ, отворена можност за договор

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач