Logo

OVCKA REKA

Број на оглас: 3335181 | Објавен на: 04.08.2020, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 9600 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se naoga na ovcka reka 9600m2 koi 6000ima lozje smederevka 3600 e prazno. MOZE I ZAMENA ZA AVTOMOBIL

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач