Logo

Passat 1.9tdi 2001

Број на оглас: 3335322 | Објавен на: 12.09.2019, 17:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 333.333 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 1.9 TDI
2001 reg do 04 mesec 2019
Odlicno socuvan Bez nikakva zabeleska
Klimatronik
Servisiran
4 Novi gumi
Mozi zamena za Audi A3 A4 so moja doplata

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  никола

Потврден огласувач