Logo

Продавам менувам бандажи со гуми

Број на оглас: 3335490 | Објавен на: 03.07.2020, 17:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам бандаши со гуми две 205 55 16 и две 215 55 16 од мерцедес може замена за бандаши за мерцедес 17 или 18 со ширина минимум 8 цола

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 iceman