Logo

Honda cbr 600 rr

Број на оглас: 3335891 | Објавен на: 31.05.2020, 11:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2008

Модел: Cbr600rr

Километри: 20000

Цена: 5.300 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Honda cbr 600 rr 2008 godina motorot e uvezen od amerika i e na nasi tabli motorot e so pominati 26000 km servisiran e komplet so nov akomulator i e registriran ne e pagan i ne e farban ima two brothers auspuh led svetla vo odlicna sostojba

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 filip

Потврден огласувач