Logo

Се продаваат индустриски машини за шиење

Број на оглас: 3335965 | Објавен на: 12.09.2019, 10:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Продавам индустриски машини за шиење:
- 2 Оверлук
- 2 Едноигловки
- Двоигловка
- Копчарка

Контакт: 075-215-066

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Gordana

Потврден огласувач