Logo

Се бара продавачка

Број на оглас: 3336478 | Објавен на: 05.08.2019, 14:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Се бара продавачка за во пекара, за во Центар, Државна болница.
Контакт - Миле
075304610

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач