Logo

Golf 4 motor 1.4 benzin 16v plin tel:

Број на оглас: 3336603 | Објавен на: 05.08.2019, 16:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


TEL: 078/341-655
Vo solidna sostojba
Promeneto set rebrasti so vodna pumpa
Servo so prednata letva komplet
Ulje
Aluminiumski bandazi

  Валандово

Прати Е-Маил

  Trajco

Потврден огласувач