Logo

Seat leon

Број на оглас: 3336710 | Објавен на: 25.08.2019, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Seat leon 2.0 tdi 103kw 2006/07
pominato 170 000 realni
sostojba - odlicna
redovno servisiran
styling model plus dodatna oprema:
RDX body kit
led farovi so lupi
amortizeri i spirali na podesuvanje ( moze dopolnitelno da se spusti ili digne po zelba)
rekaro sedista
klima folii so atest
letni gumi 225/40 r18
zimski gumi 205/55 r16 so celicni bandasi
povekje info na tel
mozna e zamena

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач