Logo

Opel Astra GTC '08

Број на оглас: 3336843 | Објавен на: 23.05.2020, 01:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2008

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА!
Opel Astra H GTC 2008г. LPG
1400cc 66kw 90hp
Не е увезена и е купена од АутоМакедонија
регистрирана до 20.09.2020
Атестирани фолии и атестиран плин
борд компјутер
темпомат
климатроник
команди на волан
сензори за дожд
серво волан
електрика на стакла

цена по договор!

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Joce

Потврден огласувач