Logo

Jeep - Renegade 2016g. Dizel

Број на оглас: 3336962 | Објавен на: 20.10.2019, 19:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Jeep

Модел: Renegade

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 13.970 €
13.980 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1,6 МЈЕТ DIESEL 120 КС, алуминиумски тркала 17”, radio Uconnect со екран на допир , систем гласовни команди со Bluetooth поврзување и команди на кожен управувач, Cruise control со задни паркинг сензори, кровни носачи, оригинални патосници,4 летни и 4 зимски гуми, купен од салон, максимално зачуван и одржуван, гаражиран цело време, фул каско осигурување, зелен картон, А-тест на задни клима фолии.
!!! без замени !!!
инфо на тел. 071 332 232

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  kiro

Потврден огласувач