Logo

Ford Galaxy

Број на оглас: 3337171 | Објавен на: 13.11.2020, 18:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Жолта

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dizel 1.9tdi 86kw 116ks
Voziloto e na stranski tablici

 Кратово

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач