Logo

Mercedes A 180 CDI Elegance

Број на оглас: 3337186 | Објавен на: 18.08.2019, 06:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 180

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba vredi da se vidi so nov akomulator novi gumi servisiran mozi zamena

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Lazar

Потврден огласувач