Logo

Motor 2.0 16v

Број на оглас: 3337350 | Објавен на: 30.06.2020, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Tип на делови: Мотори

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Motor komplet
2.016v 150ks

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Blerim

Потврден огласувач