Logo

Se prodava avtobus

Број на оглас: 3337522 | Објавен на: 21.02.2020, 08:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Avtobus 40 sedista vo odlicna sostojba tel za kontakt 071 349 954. Mozi i zamena

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 $$$$$

Потврден огласувач