Logo

Se prodavaat gumi so bandazi zimski novi

Број на оглас: 3337756 | Објавен на: 13.08.2020, 15:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 215

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 16

Цена: 400 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat gumi komplet cetiri so bandazi novi zimski 215/65 r16 cena po dogovor 077635767

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач