Logo

Servis za kompjuteri

Број на оглас: 3337776 | Објавен на: 27.05.2020, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


СЕРВИС НА ПРЕНОСНИ-ЛАПТОП И ДЕСКТОП КОМПЈУТЕРИ!!!!!!!!

Ви нудиме:

- Преинсталирање на Windows 10, Windows 7, Windows 8 и Windows XP.

- Чистење од вируси и други спамери, малвери кои го успоруваат вашиот компјутер.

- Инсталирање на различни програми на ваше барање (Microsoft Office, Nero, антивирусни програми и слично).

- Промена на различни хардверски делови како мемории, матични плочи, кулери, графички картици, напојувања и слично...

- Промена на скршени или од некоја причина расипани екрани на лаптоп компјутери.

- Дијагностика и поправка на различни монитори.

- Чистење од прашина на лаптоп и десктоп компјутери, поради која може да дојде до прегревање и расипување на вашиот уред.

-Чистење од различни течности истурени на вашиот компјутер поради кои може да се јават ралични аномалии во работата на вашиот десктоп или лаптоп компјутер!

-Дијагностика и поправка на матични плочи на лаптоп и десктоп компјутери.

ВРАЌАЊЕ НА ПОДАТОЦИ ОД:

- Различни мемориски картички најчесто користените micro sd.

- Мемориски стикчиња – USB мемории со различни големини.

- Враќање на податоци од хард дискови кои се избришани од различни причини.

- Враќање на податоци од надворешни хард дискови (external hard disk).

ПО ЗАВРШЕНИОТ СЕРВИС НА ВАШИОТ КОМПЈУТЕР, МОНИТОР... НИЕ ВИ ГО ДОСТАВУВАМЕ НА ДОМАШНА АДРЕСА.

УСЛУГАТА Е БРЗА, ЕВТИНА И ПРОФЕСИОНАЛНА.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач