Logo

ALFA ROMEO 156 2.4 JTD

Број на оглас: 3337943 | Објавен на: 07.08.2019, 12:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 1999

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


alfa romeo 156 2.4 JTD ALFATA e vo odlicna sostojba bez nikakov defekt pali vozi zacuvana so nitu eden skrien defekt

 Валандово

Прати Е-Маил

 Dimitar