Logo

ford tranzit

Број на оглас: 3338041 | Објавен на: 15.09.2020, 16:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


2.5d obicen 80ks slabi dolni lageri na masina
dolzina 5.5m

 Кратово

Прати Е-Маил

 Vase