Logo

LADA NIVA 2007

Број на оглас: 3338335 | Објавен на: 20.08.2019, 08:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 2007

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава добро зачувана и во одлична возна состојба. Година на производство 2007.
Бензинец со атестиран дизна плин и 5 брзински мењач. Серво волан, електронски прозорци и централно заклучување со далјинско.
+ ново кенвуд радио со 4 звучници.
+ Делфин, витло и сандук за кучиња.
+ Две халогенски светла кај делфинот и едно големо светло кај витлото.
+ 4 зимски гуми + 4 челични бандажи
За контакт и повеќе информации ѕвонете на
071 250 783

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Ilija

Потврден огласувач