Logo

Se od Delovi za SCANIA - Polovni

Број на оглас: 3338420 | Објавен на: 24.02.2020, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se od delovi za Scania 380ka - POLOVNI , imame rastureni 2 scanii 380ki 2003 Euro 3ki od VOZNA sostojba .

#Motor #Menjac #SeOdKabina #defirencijal

So povolni ceni .

Prakame i po kargo.

Tel.+389 71 304 200
(Moze i Viber)

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 GBS Trans DOOEL (претпријатие)

Потврден огласувач