Logo

Cena pod dogovor?

Број на оглас: 3338454 | Објавен на: 07.08.2019, 22:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cena pod dogovor?

 Валандово

Прати Е-Маил

 Ile