Logo

Opel Corsa 2003 dizel

Број на оглас: 3338462 | Објавен на: 25.08.2019, 00:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Corsa 1.7 DTI dizel.so Isuzu motor 2003 godina,klima,vo dobra sostojba so mala potrosuvacka na nafta, registrirano do 20 septemvri.
Cena na lice mesto.
Kontakt broj: 077 766 330

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Vvv

Потврден огласувач