Logo

ПЛАЦ ЗА КУЌА

Број на оглас: 3338754 | Објавен на: 23.05.2020, 19:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 880 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Плац за куќа 880 квадрати во Кавадарци над Бриони, елитна населба.
070 220 355

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mancev

Потврден огласувач