Logo

CITROEN C2 1.4 hdi 2007 god

Број на оглас: 3338821 | Објавен на: 18.08.2019, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: C2

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.050 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e cisto nova ne udirana ne farbana so najdobrata oprema VTR
Povelete poglednete za cena ke se dogovorime
Eksta cena za seriozni kupuvaci

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  TIM AUTO AM

Потврден огласувач