Logo

Luksuzen stan-ADORA FLATIRON

Број на оглас: 3339019 | Објавен на: 22.08.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 76 m²

Греење: Струја

Спрат: 6 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Бул. ,,Борис Трајковски,, 1/02 031

Цена: 500 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Изнајмувам екстра стан на топ локација во Кисела Вода-Стара Рампа, комплекс Адора-Flatiron .Станот е 76 м2 на 6 спрат, луксузно опремен со две спални,балкон,дневна со кујна и два тоалети.Затоплување и ладење е со Инвентер клима уред или централно парно.Има ЛЦД телевизор во дневна и во спална соба,машина за алишта со инвентор мотор,машина за садови,и сите други уреди со врвен квалитет.Зградата има по два лифта на секој влез посебно,перфектна звучна и термичка изолација со 10 см стиропор на фасада со А енергетска вредност,така што трошковите за одржување се сведени на минимум.Централното парно е исклучено и нема дополнителни трошкови.Станот е вселив веднаш.Информации на тел:070-610-965 Тони Велков

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Тони Велков