Logo

FORD POLOVNI DELOVI I SERVIS / POLOVNI DELOVI FORD I SERVIS

Број на оглас: 3339027 | Објавен на: 04.04.2020, 09:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 87 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


"FORD" АВТО ПЛАЦ:

- За секој купен дел, доколку го монтирате во нашиот сервис, добивате 20 % попуст на работна рака.

- Откупуваме лесно оштетени, или со странски документи FORD возила од 2002-ра год. и понови.

Работно време: 09:00 - 17:00 ч.
Локација: Момин Поток
Контакт тел: 078 405-705 ; 070 212-341
*** ВО НЕДЕЛА НЕ ОДГОВАРАМЕ НА ТЕЛЕФОНСКИ ПОВИЦИ ***

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 klimatronik.profesional2@gmail.com

Потврден огласувач