Logo

Citroen Xsara Picasso / picaso pikaso /

Број на оглас: 3339624 | Објавен на: 03.04.2020, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara Picasso

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen Xsara picasso 2.0hdi disel 2001 god, 66kw, 90 ks , ekonomicno 5,5 litri gradska, Klimatronik ispraven,aluminski felni, novi gumi,radio SONY blutut,aux,divx,mp5,usb, nov akumulator. Voziloto e pali vozi. Boja temno siva. Cena super 1700 evra.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач