Logo

Kamion Mercedes 12 13

Број на оглас: 3339953 | Објавен на: 12.08.2019, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kamion mercedes 12 13 vo ispravna sostojba pali vozi novi gumi novi akumalotilori registriran do 09 2019 kontakt btoj 078 387 589 Daniel

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач