Logo

Форд Транзит

Број на оглас: 3339996 | Објавен на: 07.08.2020, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продаваСе продава комбе Форд Транзит 2400 кубици произведено 2007 година со вграден фабрички термокинг. Има поминато 180 000км и е регистрирано до 4.7.2020. Возилото е купено ново и не е од увоз. За подетални информации јавете се на следниве телефонски броеви: 071 205 342 и 071 205 343.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Игор