Logo

JBL LX20

Број на оглас: 3340131 | Објавен на: 15.02.2020, 00:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Звучни кутии

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Mancev

Потврден огласувач