Logo

Celicni bandazi so ratkapni za Toyota Corolla 16"

Број на оглас: 3340458 | Објавен на: 14.08.2019, 07:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Celicni bandazi so originalni ratkapni za Toyota Corolla. Vozeni 4.000 kilometri. Simnati od novo vozilo.

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Borce Ivanovski

Потврден огласувач