Logo

SE PRODAVA STAN VO PETTE ZGRADI

Број на оглас: 3340499 | Објавен на: 24.05.2020, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 65 m²

Греење: Друго

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: ul.PARTIZANSKA

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e vo odlicna sostojba,vo nego se rasporedeni dnevna,kujna,trpezarija,dve spalni,banja,i dva balkoni od koi edniot e otvoren a drugiot e pregraden.Smeneta dograma,celosno renovirano kupatilo... za poveke informacii javete se na tel. 070 312 446 - Goran

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач