Logo

Ford Fiesta 1.4 Tdci 105.000 km Original

Број на оглас: 3340530 | Објавен на: 17.08.2019, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 3.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Fiesta 1.4 Tdci proizvedena 2006 godina, a prva registracija e 2007 godina.
Kolata e vo perfektna sostojba!!!
Na originalni 105.000 km so servisna kniska do posleden kilometar, moze da ja proverite kade sakate...
So mnogu mala potrosuvacka od 4 litri
So kompletna full oprema
Na nea se si fukncionira besprekorno do kopce...
Cena 3.100 evra
Telefon za kontakt 075 344 400 Toni

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  blaze

Потврден огласувач