Logo

Opel Astra 1.3 Dizel

Број на оглас: 3340537 | Објавен на: 18.08.2019, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Astra 1.3 Dizel
6 brzini
Ful oprema
Kontakt 078245698

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Blagoja

Потврден огласувач