Logo

MAN TGA 2005 god

Број на оглас: 3340848 | Објавен на: 18.09.2020, 22:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam MAN TGA 18.430 god vo odlicna sostojba i polu prikolka Fliegel 2004 god gumi 90% moze i zamena za solo za povejke informaciii 071 320 401

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 ......

Потврден огласувач