Logo

Mission 731

Број на оглас: 3340956 | Објавен на: 14.08.2019, 00:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 250 €
280 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mnogu malku koristeini zvucnici Mission 731 Bookshelf made in England. Preporacana jacina na pojacalo 75w. Sostojba 4.5/5
Cena: 300€

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Stojche

Потврден огласувач