Logo

Kymco 50cc 4t

Број на оглас: 3341030 | Објавен на: 14.10.2019, 12:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kymco dj50-s kupen od salon 2017 godina
Ima pominato 8000 km
Ne e pagjan
Garaziran
Trosi 2,5/3kg na 100km
Celosna dokumentacija
Motorceto e koska , moze da se vidi vo sekoe vreme
Cena po dogovor

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Lazo

Потврден огласувач