Logo

Masina za perenje alista

Број на оглас: 3341048 | Објавен на: 26.03.2020, 18:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za perenje alista Favorit
Masinata funkcionira, no ne i raboti centrafugata. Se drugo e OK!
Cena 2500den nee fiksna
Moze i zamena dadete ponuda

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Prodavam

Потврден огласувач