Logo

225.75.16c 225/75/16 tovarni cargo

Број на оглас: 3341105 | Објавен на: 04.06.2020, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 225

Висина: 75

Дијаметар: 16

Цена: 200 €

220 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


4 gumi
2 zimski pireli 2013 God no kako novi
2 all season torque so oznaka i za sneg i mraz 2018 god
Moze da se vozat I na dzip so bandazi od opel frontera se cenata e 350 eur so bandazi 6x139.7

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Иван Атанасовски

Потврден огласувач