Logo

Audi A6 2.0 TDI S-line moze zamena golf 6 ili 7

Број на оглас: 3341110 | Објавен на: 28.09.2020, 09:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 179 kw / 243 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ili zamenuva Audi A6 2.0 179ks S-line odlicen motor,
greaci na sedista, tempomat, elektricna kuka i mn drugi raboti ima 5 isti 19ki bandasi so novi gumi ponudete zamena golf 6 ili 7 so moja ili vasa doplata informacii samo na telefon 070919000

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач