Logo

Reno laguna

Број на оглас: 3341113 | Објавен на: 18.08.2019, 01:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava reno laguna 2003 godina registrirana do 5 mesec 2020 so full oprema kolata e pali vozi servisirana smeneto prednica zadnica full servis ima samo karoseriski zabeleski

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Saso

Потврден огласувач