Logo

Викендичка во село Стење

Број на оглас: 3341150 | Објавен на: 31.03.2020, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 49 m²

Број на соби: 2

Греење: Друго

Наместена: Не

Цена: 13.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Се продава викендичка во село Стење на 80 метри од брегот на Преспанското езеро.
Површина на викендичката е 49 метри квадратни.
Се наоѓа на одлична местоположба и до неа се доаѓа на убав и широк асвалтиран пат од било која точка од Републикава.
Околу цената има простор за договор.
Лице за контакт Владо 076227408.

 Blagoja

Потврден огласувач