Logo

Vrekja za spienje - kamp - sator

Број на оглас: 3341228 | Објавен на: 22.11.2020, 16:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 999 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


⛺️ Нови удобни вреќи за спиење изработени од полиестер.

✅ Погодни за сите временски услови
✅ Димензии: 200 x 70 cm
✅ Teжина: 800 грама
🎨 Боја: Светло зелена, Темно плава, Светло плава.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Огласи од: Addico Store

Addico Store

Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Addico Store

Потврден огласувач