Logo

Jeep

Број на оглас: 3341240 | Објавен на: 05.12.2019, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 168 kw / 228 ks

Цена: 9.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran so zel karton cela god mercedes motor 3.0

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 ..........