Logo

PRECISIONAL 2 gumi --195 60 R15 eftino polovni

Број на оглас: 3341289 | Објавен на: 14.08.2019, 19:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


PRECISIONAL 2 gumi --195 60 R15 eftino polovni

  Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

  kire

Потврден огласувач