Logo

mercedes s 320 cdi -registriran - klima - raboti - ***

Број на оглас: 3341380 | Објавен на: 19.10.2019, 15:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 320

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 145 kw / 197 ks

Цена: 7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reg===do 7 - 7 2020 god - komplet servisiran - klimata raboti - kozen enterier - ful oprema napomena !!! ne e na jastuci - praven e na spirali - - 078 - 408 - 486 - ats !!! folii na site stakla !!! perla boja -

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  fiatpunto@1yahoo.com

Потврден огласувач